Casa Caesarea - CASA CALA

סוויטות מפוארות, סוויטת כלולות, אירועים קטנים - בוילה על הגולף

Casa Caesarea - CASA CALA

טיפים להתארגנות ביום החתונה

כלה בחלון

כמה טיפים שיעזרו לך ביום החשוב בחייך!

 • בחירה במקום ההתארגנות - בחרי במקום המתאים והנוח ביותר עבורך – גודל המקום לך לצוות ולחברות שמלוות אותך, עיצוב המקום שייראה בתמונות יום ההתארגנות, השרות המוצע, האביזרים והריהוט שיעמדו לרשותך.
 • לא לשכוח לאכול!! - אם אינך צמה מתוך אמונה דתית, הקפידי על תזונה איכותית. זהו יום של מתח והתרגשות, החברים, המשפחה והצוות המקצועי סביבך בכל רגע נתון...האווירה מאד אינטנסיבית. אכילה נכונה תסייע לך להירגע ולהיות נינוחה. קחי בחשבון שזהו יום ארוך וייתכן שלא יזדמן לך לאכול עד אחרי החתונה עצמה.
 • גבילי את מספר האנשים המצטרפים אליך לזמן ההתארגנות - תכנני היטב מי יבלה אתך במהלך יום ההתארגנות לפני החתונה. חברים רעשניים עם דעה שיפוטית על כל דבר; חברה עם בעל שמתקשר כל כמה דקות; חברה שרבה עם החבר שלה ערב קודם; אמא שלך שיותר מתלהבת ממך מכל ההתרחשות ואמא שלו שגם ככה את לא משתגעת עליה.... זכרי שזה היום המיוחד שלך והאנשים סביבך צריכים להיות הכי רגועים, תומכים ואוהבים כלפיך.
 • אביזרים לשעת חירום - בתקווה, שום דבר לא ייקרע, יתקמט ויתלכלך – השמלה תישאר מושלמת ותיראה מדהימה כשתלבשי אותה. אבל רק ליתר בטחון...הביאי אתך סיכות בטחון, סיכות ראש, מגהץ קיטור או מגהץ נייד (אם מקום ההתארגנות אינו מספק לך אחד)
 • חלוק יפה ליום ההתארגנות הצילומים בחלק היום המוקדש להתארגנות הם מאד אותנטיים ומשעשעים. כדי שייצאו יפים במיוחד, השקיעי בחלוק משי יפה שאפשר להוריד וללבוש בקלות (באופן שלא יפגע באיפור) המחמיא לגוון עורך. החלוק יהיה חלק מצילומי החתונה שלך!
 • מצרכים נדרשים ללילה שאחרי - כאשר תחזרי מהחתונה, תרצי להסיר את האיפור והתסרוקת. הביאי חומר הסרה איכותי ופדים ובדקי מראש עם מעצבת השיער איך להוציא בצורה יעילה את כל הסיכות, תוספות השיער ושאר הקישוטים ששילבה בתסרוקת שלך, ללא פגיעה בשיער שלך.
 • מוסיקה - צרי לעצמך פלייליסט של השירים האהובים עליך שמתאימים ליום החתונה, הורידי אותו מראש לטלפון שלך ובדקי עם מקום ההתארגנות שיש לך אפשרות להתחבר לרמקולים. אם אין רמקולים, בקשי מאחת מחברותייך להביא רמקול נייד. המוסיקה שלך תוסיף המון אווירה והנאה במהלך היום.
 • מטען - את הטלפון הנייד שלך בטוח תזכרי להביא, אבל וודאי שהבאת גם מטען! לא תרגישי בנוח לדעת שקיבלת עשרות הודעות ואין לך דרך לענות לאף אחת מהן.
 • אל תפחדי להביע את רגשותייך - מעצבת השיער והמאפרת כאן כדי לתת לך את השירות הטוב ביותר. את הלקוחה! אל תתעצבני, אל תהיי מתוסכלת, פשוט הביעי את רגשותייך ובקשי מהם להתאים את האיפור והתסרוקת לרצונך. אנשים איכותיים ומקצועיים ישמחו להיענות לבקשותייך.
 • לילה של שינה מעולה לפני החתונה - חשוב לישון לילה מלא ואיכותי לפני החתונה. אל תאכלי יותר מידי, אל תשתי אלכוהול ונסי לנוח, לעשות מדיטציה או כל דבר שיעזור לך להירגע וליהנות בלילה האחרון שלך כרווקה.
 • והכי חשוב - תיהני מהיום שלך ושתהיה לכם חתונה נהדרת!

אן קליינברג היא הבעלים של קאסה כלה – קאסה קיסריה, וילה יפהפייה בשולי מגרשי הגולף בקיסריה, מלון בוטיק ביתי ואיכותי מושלם ליום ההתארגנות לחתונה. אחרי 7 שנים של אירוח כלות, חבריהן ובני המשפחה ביום ההתארגנות לחתונה ועם הבעל לאחר החתונה, אן הפכה למומחית לעצות ופתרונות איך להפוך את היום שלכם ליום מוצלח ומהנה מכל בחינה אפשרית.

Call Now Button
×